| Tau Wae | PL2.5-28-130B | Kaihanga | Tamura |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 15239 pcs | Pepa Raraunga | PL2.5-28-130B.pdf |
| Taumaha | - | Putanga - Tuarua (Utu Katoa) | Parallel 14V, Series 28V |
| Putanga - Kaupapa | 115V, 230V | Putanga - Whakamotu | 3500Vrms |
| Momo | Laminated Core | Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Rahi / Rahi | 41.28mm L x 36.37mm W | Raupapa | PL2.5-xx-130B |
| Te Matapihi Tuarua (s) | Dual | Matapihi Paraire (s) | Dual |
| Mana - Max | 2.5 VA | Ētahi Ingoa | MT3131 PL2.5-28 PL2.5-28(BOX) PL2.5-28(BULK) |
| Momo Tae | Through Hole | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Teitei - Tae (Max) | 28.60mm | Nama - Whakaputa (Max) | Parallel 180mA, Series 90mA |