PL2.5-10-130B
TamuraTamura
PL2.5-10-130B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL2.5-10-130B
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: PL2.5-10-130B.pdf
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL2.5-10-130B
Tau Wae PL2.5-10-130B Kaihanga Tamura
He Rahinga Kei te wātea 17779 pcs Pepa Raraunga PL2.5-10-130B.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.28mm L x 36.37mm W Raupapa PL2.5-xx-130B
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 2.5 VA Ētahi Ingoa MT3101
PL2.5-10
PL2.5-10(BOX)
PL2.5-10(BULK)
PL2510130B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 28.60mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 500mA, Series 250mA
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PL2
PL2
Kaihanga: American Electrical, Inc.
Whakaahuatanga: PAD LOCK UTS150N & UTS 250N
I roto i te taonga: 1121 pcs
Tikiake: PL2.pdf
RFQ
PL20-1
PL20-1
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN BNC PLUG STR 50 OHM SOLDER