PL2.5-36-130B
TamuraTamura
PL2.5-36-130B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL2.5-36-130B
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: PL2.5-36-130B.pdf
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL2.5-36-130B
Tau Wae PL2.5-36-130B Kaihanga Tamura
He Rahinga Kei te wātea 15258 pcs Pepa Raraunga PL2.5-36-130B.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 18V, Series 36V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.28mm L x 36.37mm W Raupapa PL2.5-xx-130B
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 2.5 VA Ētahi Ingoa MT3137
PL2.5-36
PL2.5-36(BOX)
PL2.5-36(BULK)
PL2536130B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 28.60mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 140mA, Series 70mA