ZV35K1210T251N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV35K1210T251N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV35K1210T251N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua VARISTOR 56V 250A 1210
Ngā Rauemi: ZV35K1210T251N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV35K1210T251N
Tau Wae ZV35K1210T251N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga VARISTOR 56V 250A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 318332 pcs Pepa Raraunga ZV35K1210T251N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 56V Varistor Voltage (Min) 50.4V
Varistor Voltage (Max) 61.6V Raupapa ZV
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ZV35K1210T251NTR Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 45V
Maximum AC Volts 35V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Energy 2.2J Whakaahuatanga Taipitopito 56V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
I teie nei - Te tere 250A Capacitance @ Frequency 670pF @ 1kHz