ZV30K2220T122N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV30K2220T122N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV30K2220T122N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua MOV 30VAC 1200A 2220 SMD
Ngā Rauemi: ZV30K2220T122N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV30K2220T122N
Tau Wae ZV30K2220T122N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga MOV 30VAC 1200A 2220 SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84308 pcs Pepa Raraunga ZV30K2220T122N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42.3V
Varistor Voltage (Max) 51.7V Raupapa Automotive, AEC-Q200
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Ētahi Ingoa ZV30K2220T122NDKR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 38V Maximum AC Volts 30V
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 12.2J
Whakaahuatanga Taipitopito 47V 12kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric) I teie nei - Te tere 12kA