ZV35K1812T601N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV35K1812T601N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV35K1812T601N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua MOV 35VAC 600A 1812 SMD
Ngā Rauemi: ZV35K1812T601N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV35K1812T601N
Tau Wae ZV35K1812T601N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga MOV 35VAC 600A 1812 SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142783 pcs Pepa Raraunga ZV35K1812T601N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 56V Varistor Voltage (Min) 50.4V
Varistor Voltage (Max) 61.6V Raupapa Automotive, AEC-Q200
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ZV35K1812T601NDKR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 42V Maximum AC Volts 35V
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 4.2J
Whakaahuatanga Taipitopito 56V 600A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric) I teie nei - Te tere 600A