ZV30K1812T801N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV30K1812T801N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV30K1812T801N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua MOV 30VAC 800A 1812 SMD
Ngā Rauemi: ZV30K1812T801N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV30K1812T801N
Tau Wae ZV30K1812T801N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga MOV 30VAC 800A 1812 SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 264033 pcs Pepa Raraunga ZV30K1812T801N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42.3V
Varistor Voltage (Max) 51.7V Raupapa Automotive, AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ZV30K1812T801NTR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 38V Maximum AC Volts 30V
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 4.4J
Whakaahuatanga Taipitopito 47V 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric) I teie nei - Te tere 800A