B72214S2321K551
EPCOSEPCOS
B72214S2321K551 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72214S2321K551
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: B72214S2321K551.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72214S2321K551
Tau Wae B72214S2321K551 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210913 pcs Pepa Raraunga B72214S2321K551.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa AdvanceD Thermofuse
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa 495-76439-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 136J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 370pF @ 1kHz