B72214S2421K551
EPCOSEPCOS
B72214S2421K551 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72214S2421K551
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: B72214S2421K551.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72214S2421K551
Tau Wae B72214S2421K551 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 216609 pcs Pepa Raraunga B72214S2421K551.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa AdvanceD Thermofuse
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa 495-76218-2
B72214S2421K551-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 560V
Maximum AC Volts 420V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 136J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 5kA
Capacitance @ Frequency 290pF @ 1kHz