GQP5R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GQP5R500
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIM 0.6-5.5PF 750V PNL MNT
Ngā Rauemi: GQP5R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GQP5R500
Tau Wae GQP5R500 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIM 0.6-5.5PF 750V PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1930 pcs Pepa Raraunga GQP5R500.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.547" (13.89mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Quartz
Whakaahuatanga Taipitopito 0.6 ~ 5.5pF Trimmer Capacitor 750V Top Panel Mount Waea Whakaaetanga 0.6 ~ 5.5pF