GHW4R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHW4R500
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.5-4.5PF 750V
Ngā Rauemi: GHW4R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHW4R500
Tau Wae GHW4R500 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.5-4.5PF 750V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2347 pcs Pepa Raraunga GHW4R500.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.375" Dia (9.52mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 1000 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.484" (12.29mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.5 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Waea Whakaaetanga 0.5 ~ 4.5pF
Momo Whakatika Top
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BFC280831409
BFC280831409
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 5.5-40PF 150V TH
I roto i te taonga: 30555 pcs
Tikiake: BFC280831409.pdf
RFQ
AF15HV
AF15HV
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-16PF 1000V TH