GQP16000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GQP16000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIM 0.8-16PF 750V PNL MNT
Ngā Rauemi: GQP16000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GQP16000
Tau Wae GQP16000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIM 0.8-16PF 750V PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1471 pcs Pepa Raraunga GQP16000.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.594" (40.49mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Quartz
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 16pF Trimmer Capacitor 750V Top Panel Mount Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 16pF