GQP1R800
Sprague GoodmanSprague Goodman
GQP1R800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GQP1R800
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIM 0.6-1.8PF 750V PNL MNT
Ngā Rauemi: GQP1R800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GQP1R800
Tau Wae GQP1R800 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIM 0.6-1.8PF 750V PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2129 pcs Pepa Raraunga GQP1R800.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GQP1R800-ND
SG9242
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.297" (7.54mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Quartz
Whakaahuatanga Taipitopito 0.6 ~ 1.8pF Trimmer Capacitor 750V Top Panel Mount Waea Whakaaetanga 0.6 ~ 1.8pF