GAA3R505
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GAA3R505
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.35-3.5PF 250V
Ngā Rauemi: GAA3R505.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GAA3R505
Tau Wae GAA3R505 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.35-3.5PF 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2433 pcs Pepa Raraunga GAA3R505.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.161" Dia (4.10mm)
Raupapa AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GAA3R505-ND
SG9114
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.488" (12.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Air
Whakaahuatanga Taipitopito 0.35 ~ 3.5pF Trimmer Capacitor 250V Side User Defined Waea Whakaaetanga 0.35 ~ 3.5pF