GAA6R001
Sprague GoodmanSprague Goodman
GAA6R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GAA6R001
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.6-6PF 250V
Ngā Rauemi: GAA6R001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GAA6R001
Tau Wae GAA6R001 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.6-6PF 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2937 pcs Pepa Raraunga GAA6R001.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.240" Dia (6.10mm)
Raupapa AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GAA6R001-ND
SG9116
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Air
Whakaahuatanga Taipitopito 0.6 ~ 6pF Trimmer Capacitor 250V Top User Defined Waea Whakaaetanga 0.6 ~ 6pF