GAA6R012
Sprague GoodmanSprague Goodman
GAA6R012 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GAA6R012
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.6-6PF 250V TH
Ngā Rauemi: GAA6R012.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GAA6R012
Tau Wae GAA6R012 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.6-6PF 250V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2556 pcs Pepa Raraunga GAA6R012.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.240" Dia (6.10mm)
Raupapa AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG4010
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Air Whakaahuatanga Taipitopito 0.6 ~ 6pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole
Waea Whakaaetanga 0.6 ~ 6pF Momo Whakatika Top