GAA3R513
Sprague GoodmanSprague Goodman
GAA3R513 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GAA3R513
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.35-3.5PF 250V TH
Ngā Rauemi: GAA3R513.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GAA3R513
Tau Wae GAA3R513 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.35-3.5PF 250V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3132 pcs Pepa Raraunga GAA3R513.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.161" Dia (4.10mm)
Raupapa AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG4008
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Air Whakaahuatanga Taipitopito 0.35 ~ 3.5pF Trimmer Capacitor 250V Side Through Hole
Waea Whakaaetanga 0.35 ~ 3.5pF Momo Whakatika Side