GAA16008
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GAA16008
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-16PF 250V TH
Ngā Rauemi: GAA16008.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GAA16008
Tau Wae GAA16008 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-16PF 250V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2781 pcs Pepa Raraunga GAA16008.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.299" Dia (7.60mm)
Raupapa AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Air
Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 16pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 2 ~ 16pF