GKG10087
Hua Hua
Tau Wae: GKG10087
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG10087
Tau Wae GKG10087 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 37887 pcs Pepa Raraunga
Rahi / Rahi - Raupapa SURFTRIM® GKG
Q @ Freq 500 @ 10MHz Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito Trimmer Capacitor
Waea Whakaaetanga - Momo Whakatika -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GKG20015
GKG20015
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 5-20PF 100V TH
I roto i te taonga: 66849 pcs
Tikiake: GKG20015.pdf
RFQ
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 3.5-10PF 100V TH