GKG20024
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKG20024
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG20024.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG20024
Tau Wae GKG20024 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4513 pcs Pepa Raraunga GKG20024.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 500 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG1030
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 5.5 ~ 20pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 5.5 ~ 20pF