GKG20016
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKG20016
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 5-20PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG20016.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG20016
Tau Wae GKG20016 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 5-20PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4807 pcs Pepa Raraunga GKG20016.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG20016
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 5 ~ 20pF Trimmer Capacitor 100V Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 5 ~ 20pF