GKG10086
Hua Hua
Tau Wae: GKG10086
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD
Ngā Rauemi: GKG10086.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG10086
Tau Wae GKG10086 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5089 pcs Pepa Raraunga GKG10086.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 3 ~ 10pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount
Waea Whakaaetanga 3 ~ 10pF Momo Whakatika Top