GKG10024
Hua Hua
Tau Wae: GKG10024
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 3.5-10PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG10024.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG10024
Tau Wae GKG10024 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 3.5-10PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5500 pcs Pepa Raraunga GKG10024.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 500 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG1029
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 3.5 ~ 10pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 3.5 ~ 10pF