GKG10015
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG10015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKG10015
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 3-10PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG10015.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG10015
Tau Wae GKG10015 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 3-10PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72827 pcs Pepa Raraunga GKG10015.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG10015
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 3 ~ 10pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole
Waea Whakaaetanga 3 ~ 10pF Momo Whakatika Top