GHP38000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHP38000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-38PF 750V
Ngā Rauemi: GHP38000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHP38000
Tau Wae GHP38000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-38PF 750V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2025 pcs Pepa Raraunga GHP38000.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.594" (40.49mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 38pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 38pF