GHP23000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GHP23000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHP23000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V
Ngā Rauemi: GHP23000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHP23000
Tau Wae GHP23000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2697 pcs Pepa Raraunga GHP23000.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 700 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GHP23000-ND
SG9202
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.984" (24.99mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 23pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 23pF
Momo Whakatika Top
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GHP5R500
GHP5R500
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V
I roto i te taonga: 2698 pcs
Tikiake: GHP5R500.pdf
RFQ
GEV60000
GEV60000
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-60PF 1000V TH
I roto i te taonga: 1412 pcs
Tikiake: GEV60000.pdf
RFQ
GHP23000R
GHP23000R
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V