GHP11000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GHP11000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHP11000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-11PF 750V
Ngā Rauemi: GHP11000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHP11000
Tau Wae GHP11000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-11PF 750V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3506 pcs Pepa Raraunga GHP11000.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 900 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GHP11000-ND
SG9201
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.547" (13.89mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 11pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 11pF