GHP5R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHP5R500
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V
Ngā Rauemi: GHP5R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHP5R500
Tau Wae GHP5R500 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2698 pcs Pepa Raraunga GHP5R500.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 1000 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.297" (7.54mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 5.5pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 5.5pF
Momo Whakatika Top
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GHP23000R
GHP23000R
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V
I roto i te taonga: 2156 pcs
Tikiake: GHP23000R.pdf
RFQ
NMP12ME
NMP12ME
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER
I roto i te taonga: 5512 pcs
Tikiake: NMP12ME.pdf
RFQ
KM8
KM8
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP AIR TRIMMER 0.6-8PF 250V VER
Tikiake: KM8.pdf
EJ10HV
EJ10HV
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1.0-10PF 1000V HZT S