GZD12100
Sprague GoodmanSprague Goodman
GZD12100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GZD12100
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 9-120PF 100V TH
Ngā Rauemi: GZD12100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GZD12100
Tau Wae GZD12100 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 9-120PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13584 pcs Pepa Raraunga GZD12100.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG3017
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.449" (11.40mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Polycarbonate (PC) Whakaahuatanga Taipitopito 9 ~ 120pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole
Waea Whakaaetanga 9 ~ 120pF Momo Whakatika Side