GZD18100
Sprague GoodmanSprague Goodman
GZD18100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GZD18100
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 10-180PF 100V TH
Ngā Rauemi: GZD18100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GZD18100
Tau Wae GZD18100 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 10-180PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14965 pcs Pepa Raraunga GZD18100.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG3019
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polycarbonate (PC)
Whakaahuatanga Taipitopito 10 ~ 180pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 10 ~ 180pF