GYC15000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GYC15000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GYC15000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-15PF 100V TH
Ngā Rauemi: GYC15000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYC15000
Tau Wae GYC15000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-15PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21142 pcs Pepa Raraunga GYC15000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG3006
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 15pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole
Waea Whakaaetanga 2 ~ 15pF Momo Whakatika Top and Bottom