GYC40003
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GYC40003
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 3.5-40PF 100V TH
Ngā Rauemi: GYC40003.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYC40003
Tau Wae GYC40003 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 3.5-40PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19681 pcs Pepa Raraunga GYC40003.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 3.5 ~ 40pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 3.5 ~ 40pF
Momo Whakatika Top and Bottom
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GYC20004
GYC20004
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 3-20PF 100V TH