VCO793-750TY
RFMDRFMD
RFMD
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCO793-750TY
Kaihanga / Waitohu: RFMD
Whakaahuatanga hua VCO 750MHZ 0-20V 12.7X12.7MM
Ngā Rauemi: VCO793-750TY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCO793-750TY
Tau Wae VCO793-750TY Kaihanga RFMD
Whakaahuatanga VCO 750MHZ 0-20V 12.7X12.7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4985 pcs Pepa Raraunga VCO793-750TY.pdf
Tuhinga o mua 12V Kohikohi Whakaoho (VDC) 0V ~ 20V
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Raupapa -
Pushing (MHz / V) 3 Mana (dBm) 6 ±4.5
Pato Waiata Puku (dBc / Hz) -104 Packaging Tray
Paa / Case 16-QFN, Variant Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Icc Max 30mA Teitei 0.156" (3.96mm)
Mahinga Rawe 500MHz ~ 1000MHz Tautanga - Poari 750MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 750MHz Center Frequency 0V ~ 20V Voltage Controlled Oscillator 6 ±4.5 dBm -6 2nd Harmonic, Typ (dBc) Tuarua Harmonic, Typ (dBc) -6
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VCO790-2300TY
VCO790-2300TY
Kaihanga: RFMD
Whakaahuatanga: IC OSC VCO 2.3GHZ 16-SMD
I roto i te taonga: 4559 pcs
Tikiake: VCO790-2300TY.pdf
RFQ
Kaihanga: RFMD
Whakaahuatanga: VCO 1500MHZ 0.5-20V 12.7X12.7MM