VCO790-2300TY
RFMDRFMD
RFMD
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCO790-2300TY
Kaihanga / Waitohu: RFMD
Whakaahuatanga hua IC OSC VCO 2.3GHZ 16-SMD
Ngā Rauemi: VCO790-2300TY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCO790-2300TY
Tau Wae VCO790-2300TY Kaihanga RFMD
Whakaahuatanga IC OSC VCO 2.3GHZ 16-SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4559 pcs Pepa Raraunga VCO790-2300TY.pdf
Tuhinga o mua 5V Kohikohi Whakaoho (VDC) 0.5V ~ 4.5V
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Raupapa -
Pushing (MHz / V) 25 Mana (dBm) 3 ±3
Pato Waiata Puku (dBc / Hz) -90 Packaging Tube
Paa / Case 16-QFN, Variant Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Icc Max 20mA Teitei 0.177" (4.49mm)
Mahinga Rawe 2100 ~ 2500MHz Tautanga - Poari 2300MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2300MHz Center Frequency 0.5V ~ 4.5V Voltage Controlled Oscillator 3 ±3 dBm -25 2nd Harmonic, Typ (dBc) Tuarua Harmonic, Typ (dBc) -25