VCO790-1500TY
RFMDRFMD
VCO790-1500TY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCO790-1500TY
Kaihanga / Waitohu: RFMD
Whakaahuatanga hua IC OSC VCO 1.5GHZ 16-SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCO790-1500TY
Tau Wae VCO790-1500TY Kaihanga RFMD
Whakaahuatanga IC OSC VCO 1.5GHZ 16-SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4154 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 5V Kohikohi Whakaoho (VDC) 0.5V ~ 20V
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Raupapa -
Pushing (MHz / V) 5 Mana (dBm) 6.5 ±3.5
Pato Waiata Puku (dBc / Hz) -97 Packaging Tube
Paa / Case 16-QFN, Variant Ētahi Ingoa 599-1079
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Icc Max 30mA
Teitei 0.177" (4.49mm) Mahinga Rawe 1000 ~ 2000MHz
Tautanga - Poari 1500MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1500MHz Center Frequency 0.5V ~ 20V Voltage Controlled Oscillator 6.5 ±3.5 dBm -9 2nd Harmonic, Typ (dBc)