VCO793-1500TY
RFMDRFMD
RFMD
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCO793-1500TY
Kaihanga / Waitohu: RFMD
Whakaahuatanga hua VCO 1500MHZ 0.5-20V 12.7X12.7MM
Ngā Rauemi: VCO793-1500TY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCO793-1500TY
Tau Wae VCO793-1500TY Kaihanga RFMD
Whakaahuatanga VCO 1500MHZ 0.5-20V 12.7X12.7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5111 pcs Pepa Raraunga VCO793-1500TY.pdf
Tuhinga o mua 12V Kohikohi Whakaoho (VDC) 0.5V ~ 20V
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Raupapa -
Pushing (MHz / V) 5 Mana (dBm) 7 ±3
Pato Waiata Puku (dBc / Hz) -100 Packaging Tray
Paa / Case 16-QFN, Variant Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Icc Max 30mA Teitei 0.156" (3.96mm)
Mahinga Rawe 1000MHz ~ 2000MHz Tautanga - Poari 1500MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1500MHz Center Frequency 0.5V ~ 20V Voltage Controlled Oscillator 7 ±3 dBm -9 2nd Harmonic, Typ (dBc) Tuarua Harmonic, Typ (dBc) -9