VCO191-964UY
RFMDRFMD
RFMD
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCO191-964UY
Kaihanga / Waitohu: RFMD
Whakaahuatanga hua IC OSC VCO 977MHZ 8-SMD
Ngā Rauemi: VCO191-964UY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCO191-964UY
Tau Wae VCO191-964UY Kaihanga RFMD
Whakaahuatanga IC OSC VCO 977MHZ 8-SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4987 pcs Pepa Raraunga VCO191-964UY.pdf
Tuhinga o mua 3V Kohikohi Whakaoho (VDC) 0.4V ~ 2.6V
Rahi / Rahi 0.374" L x 0.374" W (9.50mm x 9.50mm) Raupapa -
Pushing (MHz / V) 1 Mana (dBm) -3 ±3
Pato Waiata Puku (dBc / Hz) -108 Packaging -
Paa / Case - Ētahi Ingoa Q4400487
VCO191-964U
VCO191-964U-ND
VCO191-964UYSR
VCO191-964UYSR-ND
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Icc Max 8mA
Teitei 0.130" (3.30mm) Mahinga Rawe 951 ~ 977MHz
Tautanga - Poari 964MHz Whakaahuatanga Taipitopito 964MHz Center Frequency 0.4V ~ 2.6V Voltage Controlled Oscillator -3 ±3 dBm -14 2nd Harmonic, Typ (dBc)