RFM217W-868S1
RF SolutionsRF Solutions
RFM217W-868S1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFM217W-868S1
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RX MODULE,OOK,-114DBM
Ngā Rauemi: RFM217W-868S1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFM217W-868S1
Tau Wae RFM217W-868S1 Kaihanga RF Solutions
He Rahinga Kei te wātea 5827 pcs Pepa Raraunga RFM217W-868S1.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Whakaaroaro -108dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakatika me te Kawa OOK
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 868MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito - RF Receiver OOK 868MHz -108dBm 40kbps Module Tau Raraunga (Max) 40kbps
Atanga Raraunga SPI I teie nei - Te fariiraa 5.2mA