RFM119W-433S1
RF SolutionsRF Solutions
RFM119W-433S1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFM119W-433S1
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua TX MODULE,FSK,13DBM
Ngā Rauemi: RFM119W-433S1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFM119W-433S1
Tau Wae RFM119W-433S1 Kaihanga RF Solutions
He Rahinga Kei te wātea 18588 pcs Pepa Raraunga RFM119W-433S1.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V Raupapa -
Mana - Whakaputa 13dBm Packaging Bulk
Paa / Case Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakatika me te Kawa FSK, GFSK, OOK Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 433MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter FSK, GFSK, OOK 433MHz 13dBm Antenna Module Tau Raraunga (Max) -
Atanga Raraunga - Anei - Whakawhiti 36mA