RFM210W-433S1
RF SolutionsRF Solutions
RFM210W-433S1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFM210W-433S1
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RX MODULE,OOK,-114DBM
Ngā Rauemi: RFM210W-433S1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFM210W-433S1
Tau Wae RFM210W-433S1 Kaihanga RF Solutions
He Rahinga Kei te wātea 4705 pcs Pepa Raraunga RFM210W-433S1.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Whakaaroaro -108dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa OOK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 433MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito - RF Receiver OOK 433MHz -108dBm 40kbps Module
Tau Raraunga (Max) 40kbps Atanga Raraunga SPI
I teie nei - Te fariiraa 5.2mA Nga tono General Purpose