RFM110W-433S1
RF SolutionsRF Solutions
RFM110W-433S1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFM110W-433S1
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua TX MODULE,OOK,13DBM
Ngā Rauemi: RFM110W-433S1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFM110W-433S1
Tau Wae RFM110W-433S1 Kaihanga RF Solutions
He Rahinga Kei te wātea 29388 pcs Pepa Raraunga RFM110W-433S1.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V Raupapa -
Mana - Whakaputa 13dBm Packaging Bulk
Paa / Case Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakatika me te Kawa - Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 433MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter 433MHz 13dBm Antenna Module
Tau Raraunga (Max) - Atanga Raraunga -
Anei - Whakawhiti 20mA Nga tono General Purpose