RFM68W-433-S2
RF SolutionsRF Solutions
RFM68W-433-S2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFM68W-433-S2
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua MODULE TRANSMITTER +10DBM SMD
Ngā Rauemi: RFM68W-433-S2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFM68W-433-S2
Tau Wae RFM68W-433-S2 Kaihanga RF Solutions
He Rahinga Kei te wātea 18830 pcs Pepa Raraunga RFM68W-433-S2.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.7 V Raupapa -
Mana - Whakaputa 10dBm Packaging Bulk
Paa / Case 14-SMD Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa FSK, OOK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 433MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter FSK, OOK 433MHz 10dBm 100kbps PCB, Surface Mount Antenna 14-SMD Module
Tau Raraunga (Max) 100kbps Atanga Raraunga Pads for Pins
Anei - Whakawhiti 17.5mA Nga tono RKE, Remote Control Systems
Hononga Antenna PCB, Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RFM73-P
RFM73-P
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT