RFM69HW-868S2
RF SolutionsRF Solutions
RF Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFM69HW-868S2
Kaihanga / Waitohu: RF Solutions
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: RFM69HW-868S2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFM69HW-868S2
Tau Wae RFM69HW-868S2 Kaihanga RF Solutions
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7495 pcs Pepa Raraunga RFM69HW-868S2.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI
Whakaaroaro -120dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 20dBm
Packaging Bulk Paa / Case 16-SMD Module
Ētahi Ingoa RFM69HW868S2 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 868MHz Raraunga Raraunga 300kbps
Anei - Whakawhiti 130mA I teie nei - Te fariiraa 16mA
Momo Antenna Not Included
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RFM73-P
RFM73-P
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT
I roto i te taonga: 5979 pcs
Tikiake: RFM73-P.pdf
RFQ
RFM75-S
RFM75-S
Kaihanga: RF Solutions
Whakaahuatanga: EQUIVILENT 2.4GHZ SOLUTION
I roto i te taonga: 40921 pcs
Tikiake: RFM75-S.pdf
RFQ
RFM69HW-433S2
RFM69HW-433S2
Whakaahuatanga: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Tikiake: RFM69HW-433S2.pdf
RFM75P
RFM75P