PSPR30102AA-20
Hua Hua
Tau Wae: PSPR30102AA-20
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 4"
Ngā Rauemi: PSPR30102AA-20.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSPR30102AA-20
Tau Wae PSPR30102AA-20 Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 4" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24027 pcs Pepa Raraunga PSPR30102AA-20.pdf
Kāhua Whakamutunga - Raupapa -
Pana 0.050" (1.27mm) Te maha o nga Kaihautū 20
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.125" (3.18mm) Te roa 4.000" (101.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Flexstrip Cable 0.050" (1.27mm) 4.000" (101.60mm)