PSPR60051AA-10
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSPR60051AA-10
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2"
Ngā Rauemi: PSPR60051AA-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSPR60051AA-10
Tau Wae PSPR60051AA-10 Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35161 pcs Pepa Raraunga PSPR60051AA-10.pdf
Kāhua Whakamutunga - Raupapa -
Pana 0.100" (2.54mm) Te maha o nga Kaihautū 10
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.125" (3.18mm) Te roa 2.000" (50.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Flexstrip Cable 0.100" (2.54mm) 2.000" (50.80mm)