PSPR30152AA-30
Hua Hua
Tau Wae: PSPR30152AA-30
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLXSTRP 30POS 1.27MM 5.98"
Ngā Rauemi: PSPR30152AA-30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSPR30152AA-30
Tau Wae PSPR30152AA-30 Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FLXSTRP 30POS 1.27MM 5.98" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13858 pcs Pepa Raraunga PSPR30152AA-30.pdf
Kāhua Whakamutunga - Raupapa -
Pana 0.050" (1.27mm) Te maha o nga Kaihautū 30
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.125" (3.18mm) Te roa 5.984" (152.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Flexstrip Cable 0.050" (1.27mm) 5.984" (152.00mm)