PSPR3-002AA-30
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSPR3-002AA-30
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLXSTRP 30POS 1.27MM 4"
Ngā Rauemi: PSPR3-002AA-30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSPR3-002AA-30
Tau Wae PSPR3-002AA-30 Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FLXSTRP 30POS 1.27MM 4" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22109 pcs Pepa Raraunga PSPR3-002AA-30.pdf
Kāhua Whakamutunga - Raupapa -
Pana 0.050" (1.27mm) Te maha o nga Kaihautū 30
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.125" (3.18mm) Te roa 4.000" (101.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Flexstrip Cable 0.050" (1.27mm) 4.000" (101.60mm)