PSPR3-052AA-10
Hua Hua
Tau Wae: PSPR3-052AA-10
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLXSTRP 10POS 1.27MM 2.05"
Ngā Rauemi: PSPR3-052AA-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSPR3-052AA-10
Tau Wae PSPR3-052AA-10 Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FLXSTRP 10POS 1.27MM 2.05" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16897 pcs Pepa Raraunga PSPR3-052AA-10.pdf
Kāhua Whakamutunga - Raupapa -
Pana 0.050" (1.27mm) Te maha o nga Kaihautū 10
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.125" (3.18mm) Te roa 2.047" (52.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Flexstrip Cable 0.050" (1.27mm) 2.047" (52.00mm)