ERZ-V20D151
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D151 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V20D151
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ERZ-V20D151.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V20D151
Tau Wae ERZ-V20D151 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106298 pcs Pepa Raraunga ERZ-V20D151.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa ERZV20D151
P7274
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 125V
Maximum AC Volts 95V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 106J
Whakaahuatanga Taipitopito 150V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 4500pF @ 1kHz