ERZ-V20D102
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V20D102
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1000V 7.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ERZ-V20D102.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V20D102
Tau Wae ERZ-V20D102 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 1000V 7.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59746 pcs Pepa Raraunga ERZ-V20D102.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1kV Varistor Voltage (Min) 900V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa ERZV20D102
P7281
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 825V
Maximum AC Volts 625V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 565J
Whakaahuatanga Taipitopito 1kV 7.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 7.5kA
Capacitance @ Frequency 450pF @ 1kHz